Šilkiniai audiniai daugeliui mūsų asocijuojasi su grožiu ir brangumu. Šilkinio rūbo tyrumas ir lengvas šnabždesys užgniaužia kvapą. Niekas neabejoja, šilkas kvepia prabanga, tačiau tai tikrai ne vienintelės savybės, dėl ko šis audinys turėtų būti giriamas.

  • Šilkas yra labai šilta medžiaga, beveik prilygsta vilnai ir yra penkis kartus šiltesnis nei medvilnė. 
  • Šilkinis audinys yra plonesnis ir lengvesnis už vilnos audinį, todėl labai maloniai dėvimas vasarą.
  • Tai mikroorganizmams atsparus audinys, todėl labai higieniškas. Gerai sugeria drėgmę ir yra pralaidus orui. Šilkas turi savybę sugerti drėgmę net iki 1/3 savo svorio, bet pats audinys išlieka sausas.
  • Iš visų pluoštų šilkas yra mažiausiai atsparus ultravioletiniams spinduliams, todėl dėvint šilko gaminius galima įdegti.
  • Įrodyta, kad natūralus šilkas tinka artrito, odos ligų, peršalimo ligų ir gripo profilaktikai. Šilkas turi neįkainojamą poveikį sergantiems alergija, reumatizmu, esant praguloms. Pagrindinis šilko baltymas – fibroinas – yra laikomas giminingu žmogaus baltymams, jis visiškai nedirgina mūsų imuninės sistemos.
  • Natūralaus šilko gaminiai ramina nervų sistemą ir apsaugo nuo neigiamų aplinkos faktorių poveikio – streso. Apklotas ne tik šalina nemigos priežastis, bet ir dienos nuovargį, todėl žmogus geriau atsipalaiduoja ir atsikelia visiškai pailsėjęs.
  • Įrodyta, kad šilkas sustiprina žmogaus energetiką ir atitolina senėjimo procesą.
  • Šilko siūlo skersinis pjūvis – trikampop formos, dėl to šilkas švyti tamsoje. Pagal stiprumą šilko siūlas prilygsta plieniniam tokio pat skermens siūlui.

       Šilko audinį tiesiog malonu liesti. Daugelio nuomone, nėra malonesnio audinio už natūralų šilką. Pati gamta sukūrė tokią nuostabią polimerinę medžiagą. Belieka tik liesti ir mėgautis. Jei norite brangiam žmogui įteikti geriausia, tai natūralus šilkas tam ideliai tinka. „Šilko kerai“ Jums siūlo platų šilkinių skarų, šalikų pasirinkimą. Atodysite ir jausitės nuostabiai dėvėdami šilko palaidines. Puikiai pailsėsite vilkėdami natūralaus šilko miego drabužiais.