KAIP PIRKTI EL. PARDUOTUVĖJE „ŠILKO KERAI“

1. Įdėkite patikusią prekę į krepšelį.

2. Tęskite apsipirkimą arba pereikite prie apmokėjimo.

3. Jei esate naujas vartotojas, sukurkite savo paskyrą, jei savo paskyrą jau turite – prisiregistruokite.

4. Patikrinkite, ar Jūsų kontaktiniai duomenys yra teisingi ir patvirtinkite juos.

5. Pasirinkite prekių pristatymo būdą. Jei užsakėte prekių už daugiau kaip 50 €, prekes Jums pristatysime nemokamai. Mokėsite tik už paslaugą „Grynieji pristatymo metu“ - 2,42€ (kurjeriui) , arba "Lietuvos paštas" paslauga 3,72€ atsiimant siuntą. Jei užsakymas neviršija 50 € , už pristatymą turėsite mokėti pristatymo paslaugas teikiančių įmonių nustatytais tarifais.

El. parduotuvė „Šilko kerai“ suteikia galimybę gauti prekes Jūsų pasirinktame „Lietuvos pašto“ skyriuje arba „LP EXPRESS“ tarnybos kurjeris siuntinį pristatys Jūsų pateiktu adresu į namus ar biurą.Taip pat siuntą galite atsiimti "Lp express" terminale, jį išsirinkti galėsite užsakymo pateikimo eigoje.

6. Perskaitykite ir patvirtinkite, kad sutinkate su mūsų el. parduotuvės „Šilko kerai“ paslaugos teikimo sąlygomis ir taisyklėmis.

7. Pasirinkite Jums patogų apmokėjimo būdą:

  • Bankiniu pavedimu į asmeninę Luminor Bank AS sąskaitą LT294010042502812193, arba
  • SEB Bank sąskaitą LT947044060003130730  prisijungus prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykus į artimiausią banko skyrių.
  • Sumokėkite už prekę siuntų tarnybos kurjeriui grynais pinigais atsiėmimo metu. Ši paslauga Jums papildomai kainuos 2,42€ .Arba naudodamiesi "Lietuvos paštas" paslaugomis.
  • Apmokėti galite kortele VISA, VISA Elektron, VISA Debit, VPay, MasterCard, Maestro, Paysera.

8. Patvirtinę užsakymą, matysite visą užsakymo informaciją, ją gausite ir į Jūsų el. paštą, kurį nurodėte jungdamiesi prie „Šilko kerai“ el. parduotuvės.

Jei turite klausimų, kreipkitės telefonu 8 607 30085arba rašykite mums info@silkokerai.lt

Ačiū, kad perkate el. parduotuvėje „Šilko kerai“.