Bet kurią el parduotuvės „Šilko kerai“ prekę Jūs galite keisti į kitą dydį, modelį arba susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Prieš grąžinant prekes būtina susisiekti su mumis telefonu  8 607 30085 arba el. paštu info@silkokerai.lt per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo.

     Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje su visais originaliais priedais, jei tokie buvo. Prekė turi būti švari, nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, su etiketėmis. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos.

     Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

     Pirkėjas grąžinamas kokybiškas prekes turi išsiųsti savo lėšomis registruotu paštu. Pirkėjas atsako už saugų prekių supakavimą ir grąžinimą.

     Kai grąžinama nekokybiška prekė,  „Šilko kerai“ įsipareigoja ją pakeisti analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus. Pinigai grąžinami per 14 (keturiolika) darbo dienų, kai „Šilko kerai“ patvirtina, kad prekė yra netinkamos kokybės ir nesugadinta dėl vartotojo kaltės. Prekės grąžinamos dėl broko, yra keičiamos ar grąžinamos silkokerai.lt lėšomis, vadovaujantis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217".

     Prašymą dėl pinigų grąžinimo gali pateikti tik tas asmuo, kuris mokėjo už prekes. Pinigus grąžiname į banko sąskaitą, iš kurios buvo padarytas apmokėjimas.